در دنیای امروز با پیشرفت سریع تکنولوژی اهمیت آموزش و پشتیبانی فنی محصولات هرروز بیشتر می شود. کسب موفقیت تنها در سایه داشتن دانش به روز و ارائه راه حل های خلاقانه میسر است و این مهم تنها با آموزش مستمر پرسنل و به روز کردن اطلاعات به دست خواهد آمد.

واحد آموزش آبارا، با در نظر داشتن این مهم و با هدف ارتقای سطح دانش این صنعت شامل: انتخاب صحیح، حفظ، نگهداری، نصب و راه اندازی پمپ ها و تجهیزات مرتبط با سیالات ایجاد شده و خدمات آموزشی مورد نیاز این صنعت را ارائه می کند که بخشی از آنها به شرح زیر هستند:

 

تشکیل دوره های آموزشی:

شرکت صنایع پمپ آبارا، به صورت دوره ای و از طریق فراخوان در وبسایت ، اقدام به برگزاری کلاس های آموزشی می نماید. همچنین ، در صورت درخواست شرکت ها و واحدهای فعال در صنعت پمپ برای برگزاری دوره های آموزشی، برگزاری این دوره ها نیز در دستور کار واحد آموزش قرار می گیرد. آموزش ها معمولا" در سه رده جداگانه مربوط به پرسنل شرکت، نمایندگان و عاملیت های آبارا و مصرف کننده ها (به صورت خاص شرکت ها، گروه های دانشجویی و ...) انجام می گیرد که در پایان دوره آموزشی ، گواهینامه اتمام دوره به شرکت کنندگان اعطا می شود. می گردد.از جمله این دوره ها می توان به دوره های فنی و تخصصی در زمینه انواع الکترو پمپ های آبارا و روش های نصب و راه اندازی و نیز تعمیر و نگهداری اشاره کرد.

 

تهیه و تنظیم اطلاعات و مستندات فنی و مهندسی :

شرکت آبارا همواره درصدد تامین بهینه نیاز بازار است و بر همین اساس محصولات جدید منطبق بر نیاز را به بازار معرفی و عرضه می نماید. تهیه و تنظیم کلیه مستندات فنی از قبیل کاتالوگ،”Data Sheet” و مدارک فنی توسط واحد آموزش انجام می شود.

 

همکاری با دانشگاه جهت انجام پروژه های تحقیقاتی:

به منظور همگام بودن با دانش روز صنایع مرتبط با سیالات،ارتباط مستمر با مراکز علمی و پژوهشی در دستور کار شرکت قراردارد. همکاری با دانشگاه به منظور شرکت در پروژه های تحقیقاتی و پژوهشی از جمله اولویت های کاری واحد آموزش قلمداد می شود.